חניוני מאיה בע"מ המומחים לניהול ותפעול חניונים

 

בין אם יש בבעלותך או בתפעולך מרכז קניות לדוגמה קניון ארנה בהרצליה שם חברת חניוני מאיה מתפעלים את החניון, בית מלון, מוסד רפואי גדול, קומפלקס משרדים או כל מרכז ציבורי גדול אחר לדוגמא אנו מנהלים את החניון של אפרידר באזור – והרבה מהצרכנים שלך מגיעים  לשם באמצעות רכבם ומשתמש בשירותי החניון הממוקם בבניין. לכן, המפגש הראשוני ביותר של המבקרים בנכס שלך יהיה בחניון. בין שיהיה תת קרקעי או פתוח, גם למתקן שעל פניו הוא פונקציונלי לחלוטין תהיה השפעה רבה על הרושם שיתחולל במשתמש במתקן עם כניסתו ובהמשך ישיר לכך על תדמית הבניין וכלל השירותים המוצעים בו.

לכן, ל ניהול ותפעול חניונים ומגרשי חניה משמעות רבה לכל מבנה המכבד את עצמו ולכן הוא גם דורש תשומת לב רבה להמון פרטים – גורמי אבטחה, תפעול ובקרה על התנהלות החניון, תחזוקת הציוד וניקיון המרחב, ניהול תזרים התשלומים, ניהול כוח האדם ועוד. הדבר עשוי להיות כרוך במאמצים, הוצאות ומשאבים ניהוליים רבים. בדיוק לשם כך, מספקת חברת חניוני מאיה בע”מ שירותי ניהול חניונים ומגרשי חניה שיורידו לך את כל הדאגות והטרחה הכרוכות בניהול השוטף של שירותי החניה בידיעה שהגורמים האמונים על משימה זו בעלי ניסיון וידע מקצועי רב, כך שכל חניון שלך תמיד יהיה בידיים הטובות ביותר.

אחזקת החניונים

אנו מנהלים מערך אחזקת חניונים מקצועי כאשר הערך העומד לנגד עינינו הוא רמת השירות שלנו . אנו מפעילים צוותי ניקיון הפועלים מסביב לשעון על מנת לשמר את ניקיון ואחזקת החניון באופן המותאם במדויק למגוון סוגי משטחים וריצופים – מבטון ואפוקסי ועד לאספלט ומערך אנשי מקצוע מובילים המוכנים לטיפול מידי בשטח בכל תקלה בחשמל, האינסטלציה, מערכות המידע והמחשבים, שערים מכניים ,כיבוי אש אנו מחזיקים ברישיונות מתאימים ועוד.

הפעלה וניהול חניון

כחלק מהשירותים אותם אנו מספקים בניהול ותפעול חניונים ומגרשי חניה, חדר הבקרה בו אנו עושים שימוש פועל 24/7 על ידי אנשי צוות המיומנים באבטחה ובבקרה ומופעל במערכת סלולרית על ידי אנשי בקרה מסביב לשעון. אנו ננהל את כל מערך כוח האדם לרבות סדרנים, אנשי בידוק, כיבוי אש ואבטחה, סיור שוטף, תחזוקה, מערכות צילום ומעקב ומערך שירות לקוחות שיספק מענה עבור כל בעיה או תקלה שעשויה לעלות ברגע האמת.

חיוני עבורנו שלך יהיה מינימום דאגות וטרדות בעת ניהול הנכס שלך ולשם כך אנו לוקחים על עצמנו את כל היבטי הניהול מההיבט הכספי של שירותי החניון ועד ניהול כוח האדם והאחזקה. יש לנו ניסיון של שנים רבות אשר בו גם רכשנו ידע והבנה מעמיקה על אופן ההתנהלות מול הרשויות המוניציפליות הרלוונטיות וגורמי התברואה הנדרשים.

חניוני מאיה בע”מ עומדים לשירותך לכל צרכי ניהול ותפעול חניונים ומגרשי חניה שעשויים להיות לך או להשבחת חניונים קיימים והתאמתם לצרכי המאה ה-21. על מנת ליהנות משקט נפשי מרבי בכל הקשור לפתרונות החניה שלך, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר בהקדם.

חניוני מאיה טלפון 8396* 

חניוני מאיה- ניהול חניונים
חניוני מאיה בע"מ מספרים

ניהול חניונים 2020 – ניהול מקצועי בכל עת

ניהול חניונים מקצועי 2020 – חניוני מאיה ניהול חניונים מקצועי הינו הכרחי אף ב- 2020 לצורך שמירה על תחזוקת חניונך

שיפוץ חניונים ופיתוח חניונים במילניום הבא

שיפוץ חניונים, צביעת חניונים, שילוט חניונים על פי התקן , סימון חניונים כל אחד מאיתנו נכנס לפחות פעם אחת לחניון

ניהול ואחזקת חניונים עם מערכות לניהול חניונים

ניהול חניונים ואחזקה עם מערכות לניהול חניונים מקום חניה הוא חלק משמעותי היום משהות במקום כלשהו, בין אם זהו מרכז

שרותי אחזקת חניונים, ניקיון חניונים מה דרוש לאחזקת חניונים

ניקיון ואחזקת חניונים כל מה שדרוש לאחזקת חניונים תפעול ניקיון ניהול חניונים פנו לחניוני מאיה מומחים באחזקה וניהול חניונים .

תרומה לקהילה וסיוע למשפחות נזקקות

ערכי חברת חניוני מאיה הם בתרומה לקהילה

ניהול חניונים בשנת 2019 איך מנהלים חניון

ניהול חניון בשנת 2019 בישראל , חברת ניהול החניונים חניוני מאיה מספר 1 בישראל

למה חשוב להאיר חניון

להאיר חניון בתאורה הנכונה בחיסכון באנרגיה , ללא פליטת חום , ובהארה מרחבית . טכנולוגיית תאורת לד חדשנית בחניוני מאיה

חניוני מאיה תורמים לקהילה

חניוני מאיה בע"מ שמים בראש מעיינם תמיד את הקהילה בה הם חיים ומוכנים לתרום מכספם וזמנם למען הקהילות החלשות בישראל

חניוני מאיה – ניהול תכנון פיתוח והשכרת חניונים ברחבי הארץ

מחפש בניית חניונים ? … קבלני פיתוח : בניית חניונים בכל הארץ חניוני מאיה בע”מ מעניקה שרותי ייעוץ וסיוע בתכנון

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן