תפעול חניונים

חניוני מאיה הינה חברה לתפעול חניונים ומגרשי חניה,ניהול חניונים ואחזקת חניונים בכל ההיבטים מהמובילות והוותיקות בתחום זה במדינת ישראל. חניוני מאיה ומנהליה מנוסים ובעלי ידע רב בניהול שירותי חניה מתקדמים ,גם לחניונים תת קרקעיים וגם בניהול מגרשי חניה עיליים ,מנוסים במציאת פתרונות יצירתיים למנהליי ציי רכב של חברות ופתרונות חניה כניסה ויציאה לחניון גם במרכזי ערים .
מנהלי חברת חניוני מאיה ניסיון רב שנים בהפעלת חניונים פיתוח חניונים הקמתם ורישוי ,ניהול החניונים ותחזוקת החניונים ,עם ידע של ניהול עשרות אלפי מקומות חניה ובסדר מופתי ובניהול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר , לחברת חניוני מאיה גם היכולות והבטוחות הפיננסיות לניהול חניונים . לחניוני מאיה יש תמיד פתרונות מעולים עבור בעלי החניונים או מגרשי החניה וכמובן בל נשכח ללקוחות החברה ,אנו מקפידים על רמת שירות ,תוך פיקוח 24/7 ע"י חדר בקרה טכנולוגי שמאויש גם ע"י מוקדנים אנושיים לפתרון כל בעיה באם תקרה בכניסה או ביציאה לחניון, לחניוני מאיה גם צוות אנשים המוכשר למשימות כאלה עם ידע רב שנים בתפעול חניונים ויכולות מקצועיות לרבות טיפול בכל בעיה תוך שעות בודדות. מרבית החניונים הם גם בעלי גישה למוגבלי ניידות .
אנו גם מקפידים גם על אתר אינטרנט ברור ורספונסיבי  נגיש ללקוחות ונותן מענה לכל שאלה כולל אפשרות להתקשר גם בטלפון לשירות לקוחות של חניוני מאיה .
אנו מאפשרים גם מגוון מנויים לרכישה באתר, וגם הסדריי חניה לאירועים גדולים,או כל סוג של כנסים עם הצעות מחיר מיוחדות בהסדר לאירוע .
פתרונות נוספים שחברת חניוני מאיה מציעה היא ליווי יזמים בקניה ליווי של רכישת חניון או ,שיפוץ חניון או תפעול חניון או ייעוץ לתפעול החניון בכל היקף כספי או גודל חניון אתם מוזמנים להיפגש איתנו ללא כל התחייבות , הקפה עלינו ,כל זה הוא חלק מהשירותים הרבים שחניוני מאיה מציעה למתעניינים בנושא ניהול חניונים או רכישת חניונים , אתם גם יכולים לחפש באתר שלנו מאמרים הנוגעים בנושא זה .
וכמובן אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה .
אנחנו מחכים לכם .
 
 
 
 
 

שתף:

דילוג לתוכן