חניוני מאיה - המומחים בתפעול חניון

ניהול חניון ותפעול חניון אלו פעולות הכרחיות לשמירה על תחזוקת החניון על מנת למשוך יותר אנשים לחנות אצלך ולהיכנס לבית העסק שלך.
בין אם אתה מחזיק בית מלון, מרכז רפואי גדול, מרכז קניות, בניין משרדי וכו’, מרבית לקוחותייך מגיעים לשם באמצעות רכבם והם צריכים מקום חניה.
לכן, כדאי לך מאוד שיהיה לך חניון, בין אם תת קרקעי או פתוח, ועל החניון הזה להיות מתוחזק ומנוהל היטב.
כל זאת על מנת לשמור על לקוחותיך מרוצים ורגועים ועל מנת לחשוף אנשים נוספים לבית העסק שלך ולקדם אותו.
נכון שנדמה כי “זה רק חניה”, אולם, גם דבר שנראה שולי ופונקציונלי, הוא בעל השפעה רבה על הרושם שיחול על המשתמש במתקן החניה ועל תדמית הבניין כולו והשירותים המוצעים בו.
לכן, אין לזלזל בקיומו של החניון, אף לא בצורך בניהול ותפעול שלו, על מנת לקדם את העסק שלך בצורה מעולה ולהעניק ללקוחותיך חוויה נהדרת.

התקנת מצלמות אבטחה 2

המורכבות בתפעול חניון

רובנו יודעים כי להיכנס לחניון חם חנוק וכמעט ולא מואר זה דבר לא נעים בכלל, אשר לעתים רבות אף יוצר רושם רע על בית העסק או מרתיע אנשים מלחזור לשם בשנית אם הדבר לא הכרחי.
רבים לא יודעים עד כמה מלאכת ניהול ותפעול החניון מורכבת היא. במסגרת הניהול יש להקדיש תשומת לב רבה להמון פרטים- תפעול ובקרה של התנהלות החניון, ניהול תזרים התשלומים, תחזוקה של הציוד וניקוי המרחב, אבטחה כמובן, ניהול כוח אדם ועוד.
כל אלו דורשים מאמצים רבים והוצאות ומשאבים ניהוליים רבים, אותם אנו בחברת חניוני מאיה בע”מ מספקים. השירותים שלנו יורידו את הטרחה הכרוכה בניהול השוטף הנ”ל, בידיעה שהגורמים שמטפלים בכך הם בעלי ניסיון וידע מקצועי רב.

אחזקת חניונים, תפעול חניונים, ניהול חניונים ושיפוץ חניונים שמבוצע על ידי חניוני מאיה

תפעול החניון שלכם

אנו בחניוני מאיה בעלי ניסיון רב של 15 שנים בתפעול חניונים ואנו עושים זאת בצורה המקצועית, האחראית והטובה ביותר.

אנחנו מתפעלים מערך אחזקת חניונים מקצועי תוך הקפדה על רמת שירות מצוינת. אנו מפעילים צוותי ניקיון שפועלים שעות על מנת לתחזק ולתפעל את החניון באופן שמותאם בדיוק למגוון סוגי הריצופים והמשטחים בחניון.
אנו מומחים ב- תפעול ותחזוקה של ריצופים מבטון, אפוקסי אספלט וכו’. בנוסף, יש לנו מערך אנושי מקצועי ומוביל שמוכן לטיפול מידי בכל תקלת חשמל, מערכות המידע והמחשבים, האינסטלציה, כיבוי האש, שערים מכניים ועוד.

אחזקת חניונים ע״י חניוני מאיה

פיקוח על החניון שלכם

אנו מספקים מגוון רחב של שירותים וביניהם גם ניהול ותפעול חניונים ומגרשי חנייה. אנו מנהלים חדר בקרה 24/7, בפיקוח וניהול של אנשי צוות מיומנים שמומחים באבטחה ובקרה.

אנחנו ננהל ונתפעל את כל מערך כוח האדם לרבות- אנשי בידוק, כיבוי אש, סיור שוטף, אבטחה, סדרנים, תחזוקה, האחראים על מערכות הצילום והמעקב וניתן ללקוחות מערך שירות שיעניק מענה לכל בעיה או תקלה שעלולה לעלות בהתנהלות.
אנו נטפל בניהול החניון ע”מ שתהיו מרוצים וכך גם לקוחותיכם יהיו מרוצים. אנו לוקחים על עצמנו את ההיבטים הניהוליים והכספיים, ואת ניהול כוח האדם והאחזקה.
יש לנו ניסיון רב שנים שבו צברנו הבנה מעמיקה של אופן ההתנהלות מול גורמי התברואה הנדרשים והרשויות הרלוונטיות, כך שתוכלו להיות רגועים, כי אתם, החניון שלכם והעסק שלכם בידיים טובות.

חדר בקרה עם פיקוח על חניונים של חניוני מאיה

תפעול חניון מתקדם

אנו משתמשים בטכנולוגיות ומכשור חדישים ומקצועיים ביותר, טכנולוגיות תשלום מתקדמות שמאפשרים בקרה, ניהול ותחזוקה מקצועיים ונוחים ביותר שיספקו נוחות והאווירה טובה ללקוחותיכם וללקוחות הפוטנציאליים שלכם, כך שיחזרו שוב והעסק שלכם יקודם.

לכן, אל תהססו, ותבחרו את הטובים ביותר בעבור החניון שלכם, בעבור העסק שלכם ועבורכם, ותתקשרו עכשיו לחניוני מאיה המומחים בישראל לניהול חניונים מקצועי ואמין.

דילוג לתוכן