מועצת התכנון של ג’רזי סיטי בוחנת תוכנית שיפוצים מאסיבית לשדרה המרכזית, והיא סוללת את הדרך להקמתם של יותר מ -1,000 חניות חדשות. התכנון למקומות חניה משופרים ויזואלית כולל פיתוח חניונים רב-קומתיים, מרפסות חניה וכן בניינים סמוכים וקרקעות. כלי מדיניות זה מתמקד כיצד עירייה תוכל להשתמש ולהסדיר מתקני חניה כדי להשיג שימוש יעיל יותר במקומות החניה שלה ולהפחית את העומס ולהביא בחשבון את צורכי החניה.

אחת השיטות הנפוצות ביותר לגרום למגרשי חניה גדולים להיראות קטנים יותר היא הירוק סביב החניה. תפיסה אחת: כל מקומות החניה הבלתי פורמליים המשמשים את משרד התחבורה בניו יורק (NYDOT) והגנים המדיניים של ניו ג’רזי הפכו לחניונים.

אם לחניה הקיימת שלך יש בעיות ניקוז, בעיות תנועה או שאתה פשוט זקוק ליותר מקום, זה יכול לעזור. אם אתם מתכננים תשלום חניה או מכינים תוכנית למקום חניה חדש בחניון קיים, תנו לזה להיות חלק מהתהליך.

כדי לחזור למטרה של החניון, אתה קובע בדיוק כמה מקומות חניה מומלצים בענף שלך ואוכפים על ידי תקנות הבנייה. גלה את מספר מקומות החניה והתחל בתהליך על ידי קביעת כמות התנועה שהנכס יראה וכמה מקומות חניה תזדקק. השאלה באילו מקומות חניה ישמשו תקבע היכן ייווצרו החללים. עכשיו שאתה יודע איך אתה הולך להשתמש במקום החניה שלך, אתה צריך לדעת בשביל מה אתה הולך להשתמש בו, וזה אומר לדעת איך הוא הולך להשתמש בך.

זה אמור להיות ליבת האסטרטגיה שלך ואם אתה מחפש מקום חניה לעסקים שתוכנן עבורך, זה אמור לתת לך את מירב תשומת הלב.

יש לקחת בחשבון אפשרויות חניה אחרות שהן פחות חשובות, כמו האופן שבו אנשים משתמשים בחניון, כאשר קובעים את גודל החלל. עליכם לקחת בחשבון גם את מקומות החניה והציוד הנמצאים בנתיבי הכניסה והיציאה של מקומות החניה שלכם, כפי שנדון בהמשך. אם אתה יודע כמה מקומות חניה וכמה מקום אתה צריך לכל מקום חניה, אתה יכול לראות אם יש לך מספיק מקום למחסום או לשער שדורש מקומות חניה גדולים לשני כיוונים. תעד מה משותף לחניות שלך עם החברה שלך, כגון מספר מקומות החניה הזמינים, כמות השטח בכל חדר, ובמידת הצורך, כמה אתה גובה תשלום עבור משתמשים בגין חניה באזורים אלה. שים לב כי Parking BOXX מספק לך ציורים של פריסת מערכת החניה שלך, כולל החיווט והחיווט הדרושים למכונות שלך. לאחר שנקבע ושיפור תכנון וניהול החניה, תצטרך להקים שירות ייעוץ לחיפוש חניה.

אם ברצונכם לבנות מקום חניה לתחנת משאית, ספרו לנו את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי שתוכלו ליצור את מקום החניה הטוב ביותר האפשרי ולמזער את עלויות האחזקה המיותרות. כעת, לאחר שתכנון החניה שלך הושלם והוספת הכנסות ונתיבי חניה, ראשית עליך לבדוק כמה הכנסות החניה שלך יכולה לייצר. לאחר שתסיים את תכנון החניה שלך ויש לך מושג טוב לגבי מספר הדוכנים שיהיה למקום החניה שלך, השתמש באומדנים של מחשבון הכנסות החניה והערך את ההכנסות השנתיות שהחבילות ייצרו עבורך. לאחר שסיימתם את תכנון החניה והוספתם את הכנסות החניה מנתיב המערכת שלכם, נשקול את ההכנסות השנתיות הכוללות שכל מגרש ייצר בכל מוסך חניה.

מקומות חניה הם אזורים מרוצפים המיועדים לרכב חניה ויכולים להשתנות מאוד בגודל, בתפקוד ובעיצוב. עמוד זה מכסה את השיקולים הבסיסיים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון ובניית החניון שלך. שילוט מועיל וחוקי כדי להגן על זכות הקדימה של הולכי הרגל. אלה כוללים מעבר הולכי רגל, שלטי חניה שמורים, מעברי זברה, חניונים רבי קומות, שבילי אופניים ותכונות אחרות ידידותיות להולכי רגל.

מכונית קטנה יכולה להחליף את השטח הכולל הנדרש בחניון, כמו חניון או חניון רב קומות. מקומות חניה דורשים לפחות חניה אחת לרכב בחניון וחניה אחת לרכב.

אם אתה סטודנט באוניברסיטה, מספר מקומות החניה המומלץ יהיה לפחות אחד לרכב בחניון המיועד בעיקר לאורחי המסעדה כגון מסעדה או מוסך. אם האוניברסיטה מופעלת, מספר החניות המוצע בחניונים המשרתים בעיקר מסעדות או אורחים הוא בין 1,000 ל -2,500 מקומות לרכב בשנה או בין 3,200 ל -4,600 מקומות לחניון יחיד. עבור אוניברסיטה, המגרשים המומלצים יהיו בין 0.1 ל -1.5 מגרשים ליום, למסעדות ולאורחים בין 2 ל -5400.