שרות אחזקת חניונים וניקוי חניונים עם חניוני מאיה בע"מ

בעל קניון, מרכז מסחרי, מנהל חניון או בעל חניון יודע כי אחזקת חניון ,ניקיון החניון, ושמירת ערך הנכס היא משימה לא פשוטה כלל שמצריכה ניסיון בתחום,הבנה,ידע ,וכמובן ציוד יקר ותחזוקתו, כח אדם מיומן ועוד נושאים רבים .

בואו לשמוע מחברת חניוני מאיה המומחים לניהול חניונים בישראל כיצד אנו נחסוך לכם הרבה כסף  באחזקת החניון, ניהול ותפעול הנכס שלכם . התקשרו עכשיו לחניוני מאיה בטלפון 8396* וקבלו הצעה אטרקטיבית !

 מה כלול בשרותי אחזקת החניונים שלנו ?

שירות אחזקת החניון או ניקיון החניון או מגרש החניה בשפת העם זה לא רק שירות של ניקיון החניון, האמנם ? אז לא אנחנו כמובן דואגים לשטיפה של החניון במכונת שטיפה מתקדמת עם חומרי ניקוי סבונים מיוחדים המתאימים לאספלט או בטון מעובד, וייבוש ,אנו גם מטאטאים את החניון באופן קבוע, בודקים האם יש מפגעים בחניון,תקרה סדוקה,צינור מים שדולף ועלול לגרום להחלקה של אורח בחניון,בדיקת מערכות הכיבוי וגילוי אש, סימון חניות נכים וגישה נוחה ויציאה מרכב נכים עם כסא גלגלים,שירותי צביעה לחניון, צביעת קירות או תקרות ,שיפוץ החניון ועוד שירותי תחזוקה שונים למינם. אז כמובן כל מנהל חניון או בעל חניון מבין היום שהוא או עובדים שלו חייבים ללמוד  את רזי ההתעסקות באחזקת חניון לרכוש או לשכור ציוד מתאים, מה שלא כלכלי כמובן לניהול חניון אחד או אפילו כמה בודדים כאלה, הגודל כמובן מהווה כאן יתרון וחברה כמו חניוני מאיה אשר מתחזקת עשרות חניונים בכל הארץ יש את היכולת לתחזק גם את החניון שלכם ולנהל אותו בצורה הטובה לשני הצדדים,בצורה יעילה וחסכונית . עדיף למנהל או בעלים של חניון לשכור חברה מנוסה בתחום כמו חברת חניוני מאיה אשר מסוגלת לתת היענות לכל תקלה בטווחים קצרים מאוד ,כמובן שבמקרים קיצוניים אצלנו אפשר לפנות 24/7 ימים בשבוע מכיון שאנו מחזיקים כוננים וחדר בקרה עם מענה אנושי 24/7 כל השנה לבטיחות מלאה. ובעל החניון או מנהלו לא רוצה או יכול לדאוג לנכס ברמה כזאת. זהו היתרון של חברה גדולה כמונו, אז אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישה לא מחייבת אנחנו בטוחים וסמוכים כי אתם תופתעו מהיחס האישי ומיכולות חברת חניוני מאיה התקשרו עכשיו לפגישה טלפון 8396* . להשתמע .

אחזקה של חניוני מאיה בכל הארץ במכשור מתקדם.
דילוג לתוכן