שיפוץ חניונים ופיתוח חניונים במילניום הבא

שיפוץ חניונים במילניום הבא

שיפוץ חניונים, צביעת חניונים, שילוט חניונים על פי התקן , סימון חניונים

כל אחד מאיתנו נכנס לפחות פעם אחת לחניון תת קרקעי או בקומת הקרקע מתחת למבנה שלא היה מתוחזק, לא היה נעים ונקי ולא היה מזמין. קשה להסביר את התחושה כשנכנסים לחניון כזה, ואפשר רק לדמות את זה לסצנות מסדרות פשע שמתקיימות בחניונים, עם החריקה הצורמת ועם העבריין הנמלט אחר שהוא מבצע את זממו.

אבל חניון לא חייב להיות מלוכלך, לא חייב להיות עם זוהמה ולא חייב להיות מיושן, עם בלאי וסדקים. הוא גם יכול להיות עם הכוונה ברורה ויכול להיות עם תאורה ראויה וכל מה שצריך לפעמים הוא חברה שעושה שיפוץ חניונים שעושה עבודה טובה, יעילה ומהירה. כמו חניוני מאיה ,שיפוץ כזה יכול לכלול צביעת קירות חניון כמו גם צביעת תקרת חניון, תיקון וסידור וכן ניקוי והחזרת המראה היפה והנעים.

תיקון רצפת החניון 

שיפוץ החניון מתחיל מתיקון של הרצפה ומהחזרה שלה למצב תקין. בעיקר בחניונים שקיימים כבר שנים ארוכות, הזמן עושה את שלו ולאט לאט יש בלאי, תפרים וסדקים. צמיגי המכוניות גם משאירות את צבעם ולאט לאט הרצפה הופכת לשחורה ומזוהמת, ומה שיעזור לה הוא ניקוי יסודי כמו גם ליטוש במכונות ייעודיות. תיקון במכונות לייזר משוכללות על פי הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם

צביעת החניון ושילוט על פי התקנים המוסמכים בישראל

צביעת חניונים מתחילה עם הרצפה שכפי שציינו צריכה בדרך כלל שיפוץ יסודי והצביעה היא חלק ממנה, וממשיכה עם צביעת תקרת חניון כמו גם צביעת קירות חניון. יש חניונים בעלי כמה קומות ובמקרה כזה לא פעם תהיה דרישה לצביעה של כל קומה בצבע אחר, כך שניתן יהיה לזהות את המקום בו הרכב הושאר בקלות רבה יותר, גם על פי צבע. צביעה כוללת גם עבודה על המעברים והדרכים בחניון כמו גם על תאי החנייה, צביעה מחודשת של חניות הנכים על מנת שהן תהיינה ברורות ולא כל אחד יחנה בהן.

התקנת מערכת תאורה חכמה ירוקה וחסכונית באנרגיה ,לא מחממת ומאירה יותר.

אחד המאפיינים של חניונים הוא שהם פעילים כמעט כל הזמן, ויכולות לעבור בהם מכוניות בכל שעות היממה. חניונים צריכים להיות מוארים על מנת שניתן יהיה למצוא את הרכב כמו גם בשביל ההרגשה, אך כשהתאורה דולקת כל הזמן התוצאה היא הוצאה גדולה מאוד על חשמל כמו גם פגיעה באיכות הסביבה (אי הקטנת צרכנים)

אז מה עושים? מתקינים מערכות תאורה חכמות. המערכות הללו תהיינה מבוססות לד, נורות שצורכות הרבה פחות חשמל ומקטינות את החשבון. נורות לד אומנם עולות יותר אך זו השקעה חד פעמית שמשתלמת במיוחד לטווח הרחוק. בנוסף, יש חיישני תנועה שדואגים שהתאורה תידלק ותיכבה בהתאם לצורך, וגם אותם מומלץ מאוד להתקין כחלק מהשיפוץ של החניון.

התקנת מצלמות המשדרות 24/7 בכניסה וביציאה ומחוברות לחדר בקרה מתקדם .

במסגרת שיפוץ חניונים, אפשר לדאוג לעוד יותר שליטה שתהיה על ידי התקנה של מצלמות. המצלמות הללו צריכות להיות באיכות גבוהה והיום עם החיבור שלהן לאינטרנט, הן צריכות להיות עם גישה מכל מכשיר נייד.

שיפוץ תשתיות החניון

צביעת חניונים זה מצוין ותיקון ושיפוץ שלהם עוד יותר, אך חשוב לשדרג את החניון עם מערכות אוטומציה כמו מחסומים אוטומטים ומכונות תשלום באשראי, שדרוג תשתיות החשמל והתקשורת כמו גם מערכת אזעקה, כיבוי אש וכדומה. והחשוב ביותר עמידה בתקנים וברישוי המתאים .

לבחור את החברה הנכונה חניוני מאיה

שיפוץ של חניון מתחיל עם בחירת החברה הנכונה שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. הוא יכול לכלול את כל מה שהוזכר כאן או רק חלק מהדברים, הוא יכול להיות בהיקף גדול או קטן וכדאי לבחור חברה שמספקת כמה שיותר מהשירותים כדי שתקבלו את הכול תחת קורת גג אחת. כל מה שאתם צריכים זה למצוא את החברה עם ההמלצות הרלוונטיות וקדימה, אפשר להתחיל ולשפץ את החניון  לפרטים אנא פנו לחניוני מאיה בע"מ באתר בדף צור קשר או בטלפון 8396*

שיפוץ חניון וסימון חניות ע"י חניוני מאיה
תמונת חניון לפני שיפוץ
צביעת חניון בחניוני מאיה
חניון בחברת חניוני מאיה לאחר צביעה
ניהול ו- צביעת חניון וסימון חניות

שתף:

מערכות ניהול מתקדמות חניוני מאיה

מערכת ניהול ובקרה לחניונים

ניהול ובקרה לחניונים : מערכת ניהול ובקרה לחניונים צריכה להיות מערכת איכותית כמו המערכות שבהן משתמשת חברת חניוני מאיה. כרגע יצאה לשוק מערכת חדשה לזיהוי

קרא עוד »
מאיה חניונים אחזקה של מגרשי חניה

תכנון חניונים -תכנון חניה

תכנון חניונים  מועצת התכנון של ג'רזי סיטי בוחנת תוכנית שיפוצים מאסיבית לשדרה המרכזית, והיא סוללת את הדרך להקמתם של יותר מ -1,000 חניות חדשות. התכנון

קרא עוד »
חדר הבקרה חניוני מאיה בע"מ

ניהול מתחמי חניה

ניהול מתחמי חניה בצורה איכותית צריכה להיעשות ע"י בעלי מקצוע מיומנים בלבד.בעלי בתים שאין להם מספיק מקומות חניה בבניינים שלהם צריכים להיות יצירתיים בכל מה

קרא עוד »

מפעילי חניונים בישראל

בחניוני מאיה אנו בוחנים כיצד הדיגיטליזציה מציעה פתרונות חדשניים שמקלים עליכם מתמיד למצוא מקומות חניה בחינם. מערכות Cleverciti נוסדה בשנת 2012 ומשרדיה הראשיים נמצאים במינכן.

קרא עוד »
דילוג לתוכן