ניהול חניונים

חניוני מאיה- ניהול חניון

ניהול חניון זו מלאכה מורכבת אך חיונית לשמירה על תחזוקת החניון ע"מ למשוך יותר אנשים לחנות אצלך ולהיכנס לעסק שלך.
בין אם עסקך הוא, מרכז קניות, בית מלון, מרכז רפואי גדול, בניין משרדי וכו', הגעתם של מרבית מלקוחותייך נעשית באמצעות רכב פרטי והם צריכים מקום חניה.
על כן, חשוב מאוד שלבית העסק שלך יהיה חניון, בין אם תת קרקעי או פתוח, ועליו להיות מתוחזק ומנוהל היטב.
כל זה ע"מ לשמור על לקוחותיך מרוצים וכדי לחשוף אנשים נוספים לעסק שלך ולקדם אותו.
יתכן ונדמה כי "זה רק חניה", אולם, ל- ניהול מקצועי של חניון יש השפעה רבה על הרושם שיחול על הלקוח שחונה ועל תדמית הבניין כולו והשירותים המוצעים בו.
לכן, אין לזלזל בקיומו של החניון, אף לא בצורך ב- ניהול ותפעול שלו, על מנת לקדם את העסק שלך בצורה מעולה ולהעניק ללקוחותיך חוויה נהדרת.

תפעול וניהול חניונים:

ברור לנו שלהיכנס לחניון חם חנוק וכמעט ולא מואר זה דבר מרתיע ביותר, אשר עלול לעתים רבות ליצור רושם רע על בית העסק או להרתיע אנשים מלחזור לשם פעם נוספת אם הדבר לא הכרחי.
רבים אינם מודעים לכמה מלאכת ניהול ותפעול החניונים הינה מורכבת. ניהול מקצועי של החניון דורש הקדשת תשומת לב רבה להמון פרטים- תפעול ובקרה על ההתנהלות בחניון, תחזוקה מקצועית של הציוד וניקוי המרחב, ניהול תזרים התשלומים, אבטחה, ניהול כוח אדם ועוד.
פעולות מגוונות אלו דורשות השקעת מאמצים רבים, הוצאות ומשאבים ניהוליים רבים, אותם אנחנו-חברת חניוני מאיה בע"מ מספקים.
מגוון השירותים שאנו מספקים וה- ניהול המקצועי שלנו השירותים שלנו יורידו רבות את הטרחה הכרוכה בניהול השוטף. ואתם כלקוחותינו תוכלו להישאר רגועים בידיעה שהגורמים שמטפלים בחניה של עסקכם הם בעלי ניסיון וידע מקצועי רב.

ניהול החניון שלך:

חברת חניוני מאיה ובעליה הינה בעלת ניסיון רב של 15 שנים ב- ניהול ותפעול חניונים, וכלל הפעולות נעשות בצורה המקצועית, האחראית והטובה ביותר.
אנו, עובדי החברה, מתפעלים מערך אחזקת חניונים מקצועי ומקפידים על רמות שירות ו- ניהול מצוינים.
אנו מפעילים צוותי ניקיון שפועלים רבות ע"מ לתחזק את החניון באופן שמותאם בדיוק לסוגי הריצופים והמשטחים בחניון.
אנו מומחים ב- ניהול ותחזוקה של מגוון ריצופים, החל מבטון ואפוקסי ועד אספלט.
בנוסף, יש לנו מערך אנושי מקיף ומוביל שערוך לטיפול מידי בכל תקלה במערכות המידע והמחשבים, האינסטלציה, החשמל, השערים המכניים, כיבוי האש ועוד.

פיקוח וניהול חניון:

חברת חניוני מאיה מספקת מגוון נרחב של שירותים וביניהם גם ניהול תחזוקה מקיפה ותפעול חניונים ומגרשי חניה.
בעבודתנו אנו משתמשים בחדר בקרה משוכלל 24/7 , אשר מפוקח ע"י אנשים צוות שמיומנים באבטחה ובבקרה.
בעבודתנו אנו ננהל את מערך כוח האדם לרבות- ביצוע סיורים שוטפים, נציב אנשי בידוק וכיבוי אש ונדאג למערך אבטחה שלם. ברשותנו סדרנים, ואנשי תחזוקה האחראים על מערכות האבטחה (צילום ומעקב), ואנו נדאג להעניק ללקוחות מערך שירות שיספק מענה למגוון הבעיות והתקלות שעלולות לצוץ.
אנו נטפל ב- ניהול החניון כך שאתם וכך לקוחותיכם תהיו מרוצים. אנחנו נושאים בהיבטים הכספיים, הניהוליים וניהול כוח האדם  ומטפלים גם במכשור.
יש לנו ניסיון של שנים רבות אשר בו צברנו הבנה נרחבת של דרך ההתנהלות הנכונה ביותר מול הרשויות הרלוונטיות וגורמי התברואה הנדרשים, כך שתוכלו להיות רגועים, כי אתם, החניון שלכם ועסקכם נמצאים בידיים טובות.

ניהול חניון:

תחזוקה, תפעול וניהול של חניון הם מערך שלם של פעולות שדורשות תכנון מקיף ומקצועי, כך שיש לקחת אנשי מקצוע מיומנים.
אנו בחניוני מאיה מעסיקים את אנשי המקצוע המיומנים, המקצועיים והאדיבים ביותר כך שאתם, בעלי העסק, ולקוחותיכם תקבלו את השירות הטוב ביותר ותהיו מרוצים.
אנו משתמשים במכשור טכנולוגי חדיש ומקצועי ביותר, טכנולוגיות תשלום מתקדמות המאפשרות בקרה, תחזוקה ו- ניהול מקצועיים ונוחים ביותר.
ברגע שהטכנולוגיה משוכללת והעובדים מיומנים בשימוש בה, הלקוחות יחוו נוחות והאווירה טובה, כך שיחזרו שוב והעסק שלכם יקודם.
לכן, ניהול מקצועי ע"י אנשי מקצוע מיומנים ומכשור משוכלל הינם הדרך הנכונה לפעול ואנו לא מתפשרים על פחות טוב מזה עבור לקוחותינו ולקוחותיהם.

אז, אל תהססו, ובחרו את הטובים ביותר עבור החניון שלכם, עבור עסקכם ועבורכם.
לכן- תתקשרו עכשיו לחניוני מאיה המומחים בישראל לניהול חניונים מקצועי ואמין .

דילוג לתוכן