ניהול חניונים מקצועי 2020 - חניוני מאיה

ניהול חניונים מקצועי הינו הכרחי אף ב- 2020 לצורך שמירה על תחזוקת חניונך וכדי למשוך יותר אנשים לבית העסק שלך.
בין אם בחזקתך, מרכז רפואי, מרכז קניות, בנייני משרדים ועוד, מרבית הצרכים יגיעו לשם באמצעות רכבם ויהיו חייבים מקום חניה.
לכן, מאוד רצוי וכדאי שיהיה לך חניון- תת קרקעי או מגרש חניה פתוח, ועליו להיות מתוחזק ומנוהל היטב. בין אם זה ניקיון , תאורה נכונה ,רישוי ועוד .
כל זאת בשביל שלקוחותיך יישארו מרוצים ורגועים ועל מנת לחשוף אנשים נוספים לבית העסק שלך ולקדמו.
ייתכן ונדמה כי "זו רק חניה", אולם, לא כך הם הדברים, חניון וניהול מקצועי שלו הם בעלי השפעה רבה על הרושם שיחול על משתמשי החניה ועל תדמית הבניין כולו והשירותים המוצעים בו.
כך שאין לזלזל בקיומו, בניהולו ובצורך לתפעלו גם בשנת 2020 ובשנים הבאות וזאת בשל חשיבותו בקידום העסק שלך והענקת חוויה נהדרת ללקוחותיך.

ניהול חניונים מקצועי :

רובנו לא מעוניינים להיכנס לחניון חנוק, חם וכמעט לא מואר, זו חוויה לא נעימה בכלל שאף פעמים רבות יוצרת רושם רע על בית העסק או מרתיעה אנשים מלחזור לשם פעם נוספת אם הדבר לא הכרחי.
ניהול מקצועי של חניונים הינו דבר מורכב ביותר. מלאכה זו דורשת הקדשת תשומת לב רבה למגוון רחב של פרטים ביניהם-
תפעול החניון וביצוע מעקב ובקרה על התנהלותו, ניהול תזרים התשלומים, תחזוקת הציוד במידה הנדרשת וניקוי המרחב, אבטחה משוכללת, ניהול כוח אדם וכו'.
מגוון פעולות אלו דורשות מאמצים רבים והוצאות ניהוליות. גם כעת בתקופה מאתגרת זו אנו חברת חניוני מאיה בע"מ מספקת את מגוון השירותים הללו באופן מקצועי ביותר.
שירותינו יורידו את הטרחה הרבה שכרוכה בניהול השוטף הנ"ל, ויורידו דאגה אחת מלבכם במיוחד בתקופה עמוסה שכזו.

חניוני מאיה – 2020 :

חניוני מאיה החברה המובילה בישראל לניהול חניונים הינה חברה בעלת ניסיון רב של 15 שנים בתפעול וניהול חניונים, ועובדיה ומנהליה עושים פעולות אלו בצורה האחראית והטובה ביותר.
גם כעת בתקופת הקורונה, שנת 2020 ,אנחנו מתפעלים מערך אחזקת חניונים מקצועי תוך הקפדה על רמת שירות מצוינת.
יתכן ונדמה לכם שבתקופה הזו אין צורך בתחזוקת חניונכם, אולם אנו הצופים פני עתיד ומנוסים מהעבר יודעים כי לא כך הדבר.
חניונים דורשים ניהול מקצועי ואחזקה מתמדת על מנת שלא יצטבר לכלוך, שלא ייוצרו נזקים חריפים במערכות הקיימות, בשביל להעניק למשתמשים חוויה טובה ועוד.
לכן, גם בתקופה זו צוותי הניקיון שלנו פועלים שעות על מנת לתפעל ולתחזק את החניון באופן שמותאם בדיוק למגוון הסוגים של ריצופי ומשטחי החניון.
אנו מתפעלים ומתחזקים היטב את מגוון סוגי הריצופים של החניון – בטון, אפוקסי אספלט וכו'. בנוסף, המערך האנושי המיומן והמוביל שלנו מוכן לטיפול מידי בכל תקלת חשמל, מערכות המידע והמחשבים, כיבוי האש ועוד.

חניוני מאיה ניהול מקצועי :

שנת 2020 עוד לא נגמרה ובמהלכה המשכנו לספק מגוון רחב מהשירותים שאנו מציעים וביניהם ניהול ותפעול חניונים ומגרשי חניה.
אנו משתמשים בחדר הבקרה 24/7 , בפיקוח וניהול מקצועי של אנשי צוות אשר מיומנים באבטחה ובבקרה.
במסגרת שירותינו אנו ננהל ונתפעל את כל מערך כוח האדם לרבות- אנשי בידוק, כיבוי אש, סיור שוטף, אבטחה, סדרנים ותחזוקה.
בניהולנו גם אנשים שאחראים על מערכות הצילום ואנו ניתן ללקוחות מערך שירות מקצועי שיעניק מענה לבעיות שעלולות להתעורר.
בעזרת ניהולינו את חניונכם אתם תהיו מרוצים וכך גם לקוחותיכם יהיו. אנו נושאים בעצמנו מגוון היבטים ניהוליים וכספיים, כולל את ניהול כוח האדם והאחזקה.
אנו בעלי ניסיון מקיף ורב שנים ובזכותו צברנו הבנה מעמיקה בנוגע לאופן ההתנהלות מול גורמי התברואה הנדרשים והרשויות הרלוונטיות, כך שתוכלו להירגע, כי אתם, חניונכם והעסק שלכם בידיים טובות.

ניהול חניונים מתקדם:

בחברה שלנו משתמשים בטכנולוגיות ומכשור עדכניים ומקצועיים ביותר, ביניהן טכנולוגיות תשלום מתקדמות שמאפשרות בקרה מקיפה, וניהול מקצועי .
השירותים הם נוחים ביותר ויספקו נוחות ואווירה טובה ומזמינה ללקוחותיכם הקיימים והפוטנציאלים, כך שיחזרו שוב והעסק שלכם יקודם.

לכן, תבחרו את הטובים ביותר בעבור החניון שלכם ובעבור עסקכם, ותתקשרו עכשיו לחניוני מאיה המומחים בישראל לניהול חניונים מקצועי ואמין.

בנייה והקמה של חניונים בתל אביב
חדר הבקרה חניוני מאיה
חברה ל- ניהול חניונים ומגרשי חניה
דילוג לתוכן