ניהול חניונים בשנת 2019 איך מנהלים חניון

המקום הראשון בכניסה לחניון היא הכניסה וזה הרושם הראשוני שנקבל בהמשך על החניון שנכנסנו אליו,לכן אנו משתדלים לתת לכם את הביטחון בכניסה לחניוני מאיה,אנו מקפידים על שילוט נאות שאתם יודעים מי בעלי החניון ,הכתובת של החברה,אתר האינטרנט ופרופיל הפייסבוק שלה .

חשוב לנו להעניק לכם את השקט כאשר אתם בחניון שלנו הן כצרכנים משתמשי החניון,מנויים,דיירים והן כבעלי הנכס בעלי המגרש .

אנו מקפידים לתת לבעל המגרש להתרכז בענייניו האישים ובמה שחשוב לו באמת ולתת לנו לנהל את החניון להפעיל אותו לתחזק ,לשמור על ניקיונו ועוד.

אנו נתנהל ונתקשר מול הרשויות העירוניות,חב" החשמל, מכבי אש , רשות המים,תברואה,תקשורת ,עובדים,חברות ביטוח , בקרה במעגל סגור אשר אנו מנהלים עבור כל המגרשים שלנו 24/7 ימים בשבוע ועוד .

אנו רגילים לזה,אנו מקצוענים בניהול חניונים,אם זה חניון פתוח ואם זה חניון סגור. זאת גם האהבה שלנו וזאת גם התשוקה שלנו ואנו עושים זאת ביד רמה מזה שנים רבות .

אנו יודעים לתת פתרונות בזמן אמת לכל תקלה בחשמל או במחשוב או בבינוי או באינסטלציה .

אנו מכשירים כח אדם סדרנים,סיירי ביטחון ,מפקחים שמסתובבים בשטח,מוקד בקרה עם מצלמות במעגל סגור הפעילות 24/7 בכל ימות השנה,שירות לקוחות מיומן ומנהל ראשי  שמיומן לתת פתרונות לכל בעיה שתצוץ במשך כל שעות היום והלילה .

אנו משתמשים במערכת ניהול חניונים חכמה שעונה על הצרכים התפעוליים של כל חניון באשר הוא, המערכת נוסתה ופועלת במרבית מפעילי החניונים בשוק העולמי וכמובן גם בישראל,היא מתאימה למוסדות ממשלתיים,בתי מלון ,בתי חולים,בנייני משרדים,ועוד. אנו גמישים לכל בקשה של בעל נכס או מגרש אשר מעוניין להעביר את ניהול המגרש שלו לחברה כמונו המתמחה בניהול ותפעול חניונים כמו חניוני מאיה בע"מ .

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
חדר הבקרה חניוני מאיה בע"מ
דילוג לתוכן