ניהול חניונים בקניונים ומרכזים מסחריים

לנהל חניונים או מגרשי חניה מסודרים במרכזי מסחר ובקניונים הינה משימה לוגיסטית לא פשוטה ולנו הפתרונות להלן

כאשר דפוסי הקניות משתנים, מפעילי מרכזי הקניות כגון קניונים ומרכזי מסחר או מרכזי קניות  כמו ביג מרכזי קניות נמצאים תחת לחץ הולך וגובר למצוא דרכים חדשות לשפר ולהעצים את חווית הקנייה המסורתית ולהגדיל את ההכנסות. מקומות חניה הופכים למקומות מבוקשים, אבל איך מנהלים חניון או מגרש חניה בקניון או במרכז מסחרי-מרכז קניות. .

כדי לנהל חניונים בקניונים או במרכזי מסחר צריך ניסיון רב, מרכזי קניות יציגו אזורים מקודדים בצבע, ומערכות כרטיסים אוטומטיות וצוות חניה אשר יפרסו כדי לעזור ללקוחות לנווט במקום החניה. על פי הניסיון של פרויקטים אחרים במימון ממשלתי, כמו תוכנית החניה החכמה של משטרת ניו יורק, משרד התחבורה האמריקני (DOT) לקח את ההובלה במתן חניה חכמה המאוישת באמצעי אבטחה כדי להבטיח את בטיחות הלקוחות והרכבים.

כדי לנהל חניונים בקניונים ומרכזי מסחר הצוות שמנהל חניונים מאומן באופן קבוע על ידי צוות תפעול הקניונים ונעשים מאמצים שוטפים לשיפור מקומות החניה כדי לשפר את חוויית הצרכנים. כמנהלים של חניונים ב- קניונים ומרכזי קמעונאות במספר מקומות בארץ. אנו משפרים ללא הרף את חווית החניה של הנכס, כך שלקוחות יכולים להתמקד בקניות מבלי שיצטרכו לחנות בחניון לאורך זמן .

עם פתרון תפעול וניהול חניונים ומרכזי מסחר של חניוני מאיה, אנו מבטיחים כי מקומות חניה זמינים תמיד ללקוחות לגיטימיים. סמכו על מומחי החניה שלנו  כדי לייעל את החניון שלכם כדי לשפר את ניהול ההכנסות. הנה כמה יתרונות שאתה מקבל בעבודה עם חניוני מאיה : עם מערכת ניהול חניה המספקת נתוני תפוסה מדויקים בזמן אמת, תוכל למקסם את זמן הקניות שלך ולהפחית את זמן החניה. עם זאת, מרכזי קניות, בהם הלקוחות צריכים להחנות את רכביהם רק בגלל מוסכים צפופים והרבה, נמצאים בעמדת נחיתות. מצד שני, בעלי פארקים יכולים לנהל ביעילות את החניה ולהשביע את רצונם בחוויות מבקרים מדהימות בקניון.

נתוני זמינות מדויקים של חניה מאפשרים לך להנחות את הקונים במהירות רבה יותר לשטחים פתוחים נוחים (כולל חניית פרימיום) ולמזער את העומס. LPWA – חיישני חניה הוכיחו כמועילים בשיפור הנגישות למקומות חניה לנכים. אחד המאפיינים הטובים ביותר שלה הוא כי שירותים יכולים להיות ממוקמים בחניונים, בחניונים ובמרכזי קניות אאוטלט, וזה אחד היתרונות העיקריים ברכישת ותפעול מערכת ניהול החניה בקניון. אם אתה מעוניין לקנות אותו, תוכל לרכוש אותו מ- חברת חניוני מאיה .

עם זאת, ישנם כמה אתגרים לספקי פתרונות למרכז הקניות בכל הנוגע לניהול חניה. תוכנת ניהול חניה מתקדמת ומתקני חניה כמו LPR מאפשרת לשלוט בכניסה וביציאה של רכבים לחניונים רבי קומות ומחוצה להם. OPS – COM נותן לך את כל החבילה, ומספק לך שליטה מלאה בניהול כל מקומות החניה בחניון שלך כאשר משתמשים בהם בצורה יעילה. ניהול חניה יכול להפחית משמעותית את מספר מקומות החניה הנדרשים במצב נתון ומציע מגוון יתרונות כלכליים, חברתיים וסביבתיים.

הפתרון מכסה את כל סוגי מקומות החניה הגדולים והקטנים, עם אפשרות לחבר מערכות ניהול חניה, מכוניות סיור ומערכות ניטור חניה. עם צוות מחליפי קריירה אשר הוכשר במתקנים שונים, עובדי חניוני מאיה ערוכים לצרכי החניה המגוונים של מרכזי קניות. התקנת מערכת ניהול חניה בכל אזור חניה וחדר הבקרה מחייבים  תמיכה של הצוות שישתמש בהם מסביב לשעון. תוכניות חניה צפופות אסטרטגיות ניהול המיושמות בעת התרחקות משיטות החניה המסורתיות.

בקניון מסוים, למשל, משלמים מכוניות שחונות בכל אחד מ -החניונים. אמנם ישנם קניונים המציעים חניה בחינם או חניה בתשלום, ואחרים אשר מוותרים על דמי חניה עבור הסכום שמוציאים הצרכנים בקניון, אך ישנם רבים הגובים תשלום קבוע לאורך כל השבוע. לקוחות שמבקרים במרכז קניות לא אכפת להם לקבל מזומנים נוספים בצורת תשלום חניה אם הם יודעים שרכבם בטוח והם יכולים לקנות בשלום. מה שאולי לא מבינים הוא שבאמצעות טכנולוגיית חניה חכמה לאיסוף וניתוח נתוני חניה מדויקים, למפעילים קמעונאיים יש כלי רב עוצמה לשיפור חוויית החניה, להגברת שביעות רצון הלקוחות ולמקסום מכירת החניה והקמעונאות תוך הפיכת נכסיהם למרכזי צרכנות משגשגים .

 חניוני מאיה עבדו עם מספר קניונים ומרכזי מסחר בניהול החניונים שלהם, קניון שרוצה להיות מוכן בזמן לקראת יום שישי השחור לדוגמה או ימי מכירות של סוף עונה יום מכירות ענק שמרכז כמות רבה של קונים בזמן קצר מאוד. מצב החניה עבור הקונים שופר כחלק משדרוג מערכות התפעול לחניון עם עזרת הצוות הטכני של חניוני מאיה.

מתוך מחשבה על אמצעים אלה, אנו יכולים לדבר על אילו מקומות חניה נדרשים בפועל במרכז קניות. חניה תת קרקעית נמצאת לעיתים קרובות בערים פנימיות בהן אין הרבה מקום פנוי לבניית מקום חניה או שאין צורך לבנות אלא לדעת לנהל חניון ולתפעל את החניון או מגרש החנייה בצורה הטובה ביותר .

 
אתם מוזמנים לקרוא עוד במאמרים שלנו–>לחצו כאן!
לקריאת מאמר נוסף על אחזקת חניונים–>לחצו כאן!
 
שיתוף ב facebook
שיתוף ב print
שיתוף ב email
דילוג לתוכן