ניהול ואחזקת חניונים – תפעול חניונים עם ניסיון רב שנים חניוני מאיה

חדר הבקרה חניוני מאיה

ניהול ואחזקת חניונים – תפעול חניונים עם ניסיון רב שנים חניוני מאיה

חברת חניוני מאיה הינה חברת החניה המתקדמת ביותר בישראל  עם מספר רב של חניונים ומגרשי חניה בכל הארץ , כל חניוני מאיה מופעלות עם טכנולוגיות תקשורת ,בקרה , אחזקה ,ופיקוח וכמובן  ניסיון תפעולי בשטח של הרבה מאוד שנים , חניוני מאיה היא החברה המובילה בישראל בניהול אחזקה ותפעול מגרשי חניה וכל סוגי החניונים ,חניונים עיליים וחניונים תת קרקעיים .  חניוני מאיה עובדים עם מערכת לניהול חניון חכמה שמטרתה לאשר כניסה ויציאה של רכבים מהחניון או לחניון בצורה מבוקרת וסדורה תוך הליכי תשלום במכונות לתשלום או ביציאה .

המערכת עובדת בצורה  כזאת שמצלמת ומזהה  את מספר לוחית הרישוי של הרכב בכניסה לחניון ופותחת עבורו את החניון ,כמובן גם ביציאה היא מזהה האם בוצע תשלום עבור החניה ופותחת עבורו את המחסום או מונעת ממנו עד לתשלום עבור שירותי החניה , מערכת זו הופכת את כל נושא הכניסה לחניון והיציאה מהחניון לבטיחותי ויעיל מאוד , במיוחד בחניונים גדולים עם כניסות רבות כל יום לחניון . מערכת זו יכולה לעבוד גם בחניונים קטנים או בחניונים למגדלי מגורים פרטיים .

למערכת יש זיכרון נתונים ממוחשב והיא יכולה בעזרת הביג דאטה שלה לנהל כניסה ויציאה של אלפי רכבים ביום ולהחליט מי נכנס לחניון ומי לא מורשה להיכנס לחניון , כל זה בצורה אוטומטית וממוחשבת ללא כל צורך בהתערבות אדם . מערכות אוטומטיות כאלה חוסכות הוצאות כח אדם , זמן מיותר והוצאות כספיות שעלולות בסופו של דבר להיות מועמסות על הצרכן . מערכות אלה יכולות להפיק דוחות , שליטה על כל יציאה וכניסת רכבים , ניהול כניסה לחניון באם החניון מלא או ריק לפי כמות החניות הפנויות בחניון , כניסה למנויים רשומים במערכת , או אורחים של אותם מנויים ,אופציה לרמזורים בכניסה לחניון כדי להודיע על חניון מלא או מתפנה .ניהול ואחסון כל המידע בשרתים ואפשרות לכניסה בעבר שמירה של הנתונים ועוד. את כל המידע אפשר לקבל באופן אוטומטי  למייל, אנחנו נספק תמיכה מלאה לניהול החניון .

אנו מתמחים בניהול מקצועי אמין וטכנולוגי של ניהול חניונים ובעלי ניסיון רב מאוד של עשרות אלפי מקומות חניה בישראל .   

אז נא לא להסס לניהול החניון פנה אלינו ,אנו מקפידים על עבודה איכותית ושירות מדרגה ראשונה המבטיח ללקוח או בעל המגרש ראש שקט . בואו לפגישה במשרד להתרשמות מחברת חניוני מאיה בע"מ

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
דילוג לתוכן