ניהול ואחזקת חניונים עם מערכות לניהול חניונים

ניהול ותכנון חניונים

ניהול חניונים ואחזקה עם מערכות לניהול חניונים

מקום חניה הוא חלק משמעותי היום משהות במקום כלשהו, בין אם זהו מרכז קניות, מלון, או מרכז רפואי. חניון, במיוחד חניון בסדר גודל גדול, צריך ניהול ואחזקה לא פחות מן המבנה עצמו. חניון צריך להיות בנוי בצורה נכונה שתאפשר נגישות נוחה למקומות החניה ותנועה שוטפת. בניית חניונים בצורה חכמה, אחזקתם השוטפת וגם ניהולם על בסיס יומיומי 24 שעות הם חובה ולא מותרות. אנו בחניוני מאיה בעלי ניסיון רב בכל הקשור לחניונים- בניה, ניהול ואחזקה ועושים זאת לשביעות רצונם של לקוחותינו הרבים.

חניון מוצלח מתחיל ביסודות מעולים:

התנהלותו של חניון בצורה שוטפת ויעילה ללא בעיות מתחילה קודם כל בבניה ותכנון נכונים. תכנון נכון יעשה את ההבדל בין חניון צפוף שקשה להכנס ולצאת ממנו לבין חניון שניכרת בו זרימה של התנועה.
חניון יכול להיות עילי או תת קרקעי, להיות מיועד לרכבים פרטיים או מסחריים.
לכל חניון כזה שיקולים תכנוניים אחרים ונתונים שיש לקחת בחשבון, שיקולים הקשורים לביטחון, בטיחות, נוחות וגם מראה החניון. שילוט דיגיטלי חכם, תאורה מתאימה, סימון החניות וצביעת אזורים – כל אלה נכללים תחת תכנון ובניה מקצועיים של החניון.
לנו בחניוני מאיה יש את כל הכלים, הידע והכוח האנושי המתאים לתכנון ובניית חניונים כך שישרתו היטב את המשתמשים בחניון וגם את בעלי הנכס.

ניהול ותכנון חניונים

שימור תכנון ובניה מעולים עם אחזקה שוטפת:

תכנון ובניה איכותיים הם הבסיס, אך כמו המבנה עצמו, גם חניון זקוק לאחזקה שוטפת. אחזקה שוטפת כוללת ניקיון מתמיד בתדירות גבוהה שנעשה גם ביעילות וזריזות על מנת שלא להפריע לסדר הטוב בחניון.
לשם כך נדרש כוח אדם מיומן וגם מכונות שטיפה חדישות המתאימות למשטחים שונים שישנם בחניונים כמו בטון, ציפוי אפוקסי או אספלט בחניונים שאינם מקורים. אנו בחניוני מאיה מעניקים תחזוקה שוטפת, כולל צביעה ותיקונים בשעת הצורך ושומרים על החניון במצב חדש כמו שהיה עם בנייתו.

ניהול חניונים – לפקח על התפקוד התקין:

בתפקוד תקין של חניון מעורבים הרבה מאוד גורמים כמו המשתמשים בחניון, מאבטחים ושומרים, בעלי מקצוע העוסקים בתחזוקה ועוד. לעיתים נדרשת גם פניה לרשויות בנושאים שונים.
על כל אלה דרוש פיקוח כולל. אנו בחניוני מאיה לא רק מבצעים את הפעולות השוטפות אלא גם מנהלים ומפקחים על הנעשה. ישנה בקרה 24 שעות באמצעות טכנולוגיה חדשנית המתאפשרת בעזרת קבלת גיבוי ושיתוף פעולה עם חברות סלולר ואינטרנט. הניהול כולל גם ניהול כוח אדם, ניהול תזרים התשלומים בחניונים בתשלום ועוד.
אתם בעלי נכס ומעוניינים ליצור רושם ראשוני מצוין על המגיעים? חניון ידידותי למשתמשים הוא הבסיס. אנו בחניוני מאיה נדאג לכך בזכות הניסיון והידע הרבים שצברנו.

ניהול חניונים מתוחזקים

שתף:

דילוג לתוכן