מפעילי חניונים בישראל

תמונה של חניון בליילה

מפעילי חניונים בישראל

בחניוני מאיה אנו בוחנים כיצד הדיגיטליזציה מציעה פתרונות חדשניים שמקלים עליכם מתמיד למצוא מקומות חניה בחינם. מערכות Cleverciti נוסדה בשנת 2012 ומשרדיה הראשיים נמצאים במינכן. Cleverciti Systems מציעה פתרונות חניה חכמים בעזרת מערכות הנחיות מבוססות AI. בינה מלאכותית מספקת נתוני קהל המונים לשותפים כמו יצרני רכב ועיריות המחפשים פתרון חניה מותאם אישית.

רק בעיר ברלין רשמה החברה למעלה מ -1.4 מיליון מקומות חניה, כולל שדות תעופה ואולמות תצוגה. ייעוד החברה הוא לספק את מיטב פתרונות ניהול החניה לחניה ציבורית ופרטית בבתי מלון, קניונים, בנייני משרדים, קניונים ושטחים ציבוריים אחרים.

מקומות החניה פתוחים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. המגרשים בתשלום הגדולים ביותר כוללים את המגרשים בתל אביב, חיפה, קיבוץ באר שבע, בית שמש, ירושלים וירושלים. מימין חניון בתשלום, ואילו משמאל חניון עפר גדול, שהוא חינם. אם תושב עוזב תוך מספר בבוקר, מקום החניה שלו יכול לשמש כחניון בתשלום עבור אנשים העובדים באזורי עסקים סמוכים.

אם אינכם רוצים לשלם תוספת עבור חניה, עליכם לחפש מקום חניה חינם או לפנות לחניון בתשלום בו תוכלו לשלם באמצעות אפליקציית תשלום. אם אתם באמצע עיר עם הרבה מקומות חניה בתשלום, זה עולה הרבה כסף, אבל לפחות יש לכם מספיק חניה לבחירה ואינכם צריכים לשלם עבור כרטיס הרכבת שלכם, שזה בערך מספר שקלים. יש לך גם אפשרויות רבות אחרות, כגון תשלום בטלפון, באינטרנט או באמצעות כרטיס אשראי, כמו גם מספר מקומות חניה פרטיים.

אתם מוזמנים לבקר בחניונים הקיימים ולקבל מושג כיצד פועלת מערכת החניה האוטומטית, אך אל תשכחו את מקומות החניה האוטומטיים וכיצד הם פועלים. טכנולוגיית ParkingSet מאפשרת לעצב ולבנות חניון משלך עם מגוון רחב של אפשרויות חניה כגון חניונים רב-קומתיים, חניונים וסיפוני חניה.

ערכת החניה תוכננה ויושמה בתגובה למוצרים החדשים ולדרישות החניה, אשר מבוקשים מאוד בשוק. קיימות כבר מספר מערכות בענף ניהול החניה המוצעות על ידי מפעילים שונים, אך רק מעטות מטרתן לסייע לנהגים למצוא ולשלם עבור חניה, בעוד שרק מעטים מהם התחשבו באופן הוליסטי בצרכיו העסקיים של המפעיל. בטוח שמפעילי חניונים סוף סוף רואים מגוון הולך וגדל של פתרונות טכנולוגיים. השינוי הדיגיטלי מציע הזדמנויות ופוטנציאל אדירים, והפרופיל הגבוה של ParkingSet נועד לעזור לנהגים למצוא, לשלם ולחנות.

המטרה העיקרית של השותפות של ParkingSet עם מפעילי החניה הגדולים בישראל היא לספק לפלטפורמת תשלומי החניה מגוון רחב של שותפים איתם היא יכולה לעבוד ולהציב את השימוש בטכנולוגיה בניהול החניה בישראל.

בשנת 2012 היו בישראל יותר מ -1,000 מקומות חניה עם קיבולת כוללת של 1.5 מיליון מקומות, שהניבו מחזור בן עשר ספרות. בנוסף, ישנם דמי שימוש בצורת כרטיסי חניה, תגי חניה ומדי חניה.

עמדת מונופול זו בענף תורמת גם לעליית ערך החניה, כאשר שווקים רבים נשלטים על ידי מפעיל חניה אחד או שניים בלבד. חברות נדל”ן וחברות ניהול המפעילות מתקני חניה יכולות לנסות למקסם את היתרון התחרותי שלהן על ידי הוספת שירותים לחניות הקיימות. לדוגמה, אם אתה הבעלים של חניון קיים, תוכל להציע פרויקטים להגדלת קיבולת האחסון.

הרשת יכולה גם לעקוב אחר זמינות החניה, לדווח על הפרות על חוקי החניה בפני גורמי אכיפת החוק, ולשתף נתונים בזמן אמת עם מפעילי חניונים ומרכזי בקרה קהילתיים. בחלק מהחניונים העירוניים ניתן להשתמש באפליקציית אחוזות החוף, אך היא זמינה גם בעברית בלבד. משתמשים יכולים להזמין מגוון שירותים עירוניים באמצעות אפליקציית Passport לנייד, כולל חיובי חניה ברחוב, רכישת כרטיסי חניה, רכישת כרטיסי אוטובוס ורכבת או תשלום דמי חניה. חניה ללא נהג עשויה להיות אפשרית, מה שעשוי לעשות שימוש יעיל יותר בשיעור של 20% במקומות החניה.

חניון קרתא (KHnyvn qrtA) ממוקם בצומת הרחובות ירושלים וכנסת בתל אביב. חניון ממילא ממוקם בכפר באר שבע, בסמוך לצומת קיבוץ בית שמש וכביש ירוואן.

מרכז הקניות ממוקם בכניסה לעיר ויש בו מאות מקומות חניה, אז אני מניח שתמצאו כאן מקום לחנות. אם אינכם רוצים להגיע לאירוע גדול ולהוציא יותר מדי כסף על חניה, עדיף לחנות בחניון עפר בלי שלט המציין חניון בתשלום.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעה למפעיל לחניון שלכם , חניוני מאיה 8396* התקשרו עכשיו

 

 

 

 

 

 

 

 

 
שיתוף ב facebook
שיתוף ב print
שיתוף ב email

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email

תכנון חניונים -תכנון חניה

תכנון חניונים  מועצת התכנון של ג’רזי סיטי בוחנת תוכנית שיפוצים מאסיבית לשדרה המרכזית, והיא סוללת את הדרך להקמתם של יותר מ -1,000 חניות חדשות. התכנון

קרא עוד »

ניהול מתחמי חניה

ניהול מתחמי חניה בעלי בתים שאין להם מספיק מקומות חניה בבניינים שלהם צריכים להיות יצירתיים בכל מה שקשור לתקנות ולתקנות חניה. בקרות החניה הן בעיקר

קרא עוד »

מערכת ניהול ובקרה לחניונים

ניהול ובקרה לחניונים שוחררה מערכת חדשה לזיהוי לוחיות מספר (LPR) שאינה דורשת חומרה, מצלמות או ECU נוספים. מערכת זיהוי לוחיות הרישוי המבוססת על רשת רב-ערוצית

קרא עוד »
דילוג לתוכן