שוחררה מערכת חדשה לזיהוי לוחיות מספר (LPR) שאינה דורשת חומרה, מצלמות או ECU נוספים. מערכת זיהוי לוחיות הרישוי המבוססת על רשת רב-ערוצית ומבוססת על ענן מציעה מגוון רחב של פונקציות, החל מניהול נתיבי תנועה וכלה ברוחביות מגודרות, ניהול חניה ובקרת חניה.

מערכת ניהול החניה המתקדמת מאפשרת למפעילי חניונים להתאים את מתקני החניה שלהם לצרכיהם. התוכנה נועדה לפקח, לווסת ולפקח על דרישות החניה, לנהל מכוניות ומקומות חניה ולספק דוחות ומידע שימושי למנהל. בעוד שאנו מדברים על מערכת הנחיית חניה המשרתת רק סוג אחד של לקוחות, המציאות היא שכל מתקן חניה מעוניין להכיל סוגים שונים של מכוניות, אישורי חניה שונים ודרישות חניה שונות. הצרכים האישיים שלך חשובים בבחירת מערכת ניהול החניה המתאימה לך. הנה כמה ממערכות ניהול החניה הטובות ביותר הקיימות כיום עבור מפעילי חניונים. ביחס למספר המכוניות שנכנסות למתקן שלך מדי יום, עליך לחשוב על סוג וקורא כרטיסי החניה המתאימים ביותר למערכת הדרכת החניה שלך.

בקרת חניה היא היבט חיוני בשירותך, ומבטיח חניה בטוחה ויעילה עבור לקוחותיך. בהתחשב במגוון הפתרונות כאלה בשוק, חשוב באמת להשיג את המיטב המתאים לכם בכדי לשפר את איכות ומגוון השירותים.

תוכנת ניהול חניה מתקדמת מאפשרת לך לשלוט בכניסה וביציאה של כלי רכב בחניונים רבי קומות ומחוצה להם ולשלוט בזרימת התנועה במערכת שלך.

מערכת ניהול החניה של RFID תפחית את הצורך של מנהל חניה או עובד לבדוק בפועל את החניון, מכיוון שמידע האוכלוסין יוצא מכלל שליטה. זה גם מוזיל עלויות אם אתה באמת חושב על חניה, למשל אתה מקבל את נתוני האוכלוסייה הנוכחיים ואת מספר המכוניות ניתן למצוא בהדרגה על הנכס. יתרה מכך, ניהול מקומות חניה באמצעות ניהול חניה יצמצם את חובתם של חניונים, נציגים או מנהלי מוסכי חניה לפיקוח על חניות באופן חוקי, ובכך ייתן לאוכלוסייה השנייה ידע על מספר הרכבים הנמצאים כל הזמן בכמות. על ידי ארגון מקומות חניה על ידי קביעת שעות חניה, מפעילי הפארקים יכולים לשלוט בכל ההיבטים של מקומות החניה הללו, כך שהלקוחות יוכלו לראות את התיאור של כל מקום חניה. בנוסף, מערכת החניה והניהול RFid תפחית את הצורך בקצין חניה בכיר שישלוט באמת במקומות החניה כדי לספק לתושבים שניות לדעת כמה מקומות חניה נמצאים כרגע בנכס שלך וכמה מכוניות כרגע ברציפות באותו נכס. .

ה- PMS יכול לשמש מוצר משלים להגנה מפני מחסור בחניה, דבר שיכול לייעל את זרימת התנועה, להפחית את העומס ולמנוע לחץ. קל להסתגל לצרכי שדה התעופה ולכן יכול לשמש לא רק כחלופה למערכת ניהול החניה המסורתית, אלא גם כחלק ממערכת חניה מקיפה. אתה יכול להגדיר את אזור החניה שלך על ידי הגבלה או בדיקה של מספר המכוניות המשמשות להסעת מוכרי רכב.

בעיה זו יכולה להשפיע על לקוחות רבים. כדי להימנע מבעיה זו בחניונים, ניהול חניה מוחלט פיתחה מערכת הכוונה לחניה המבטלת אותה ביעילות ועוקבת אחר כל המפרצים המיועדים לכך. מערכת ניהול החניה מאפשרת למוסכי החניה להשתתף במערכות הניהול של ההמצאה הנוכחית. מקומות החניה מוקצים וזמינים לשימוש במערכת מכירה פומבית – מערכת סוג – בה הצדדים למערכת זו משתתפים במכירה הפומבית של מקומות חניה. מטרת המצאה זו היא ליצור “מערכת ניהול חניה” בה ניתן להציע ולסחור מקום חניה.

מערכת ניהול החניה החכמה מסייעת גם בניהול מפות, מסייעת בשמירת רישומי חניה ומנחה את המשתמשים למיקום נכון של מוסכי חניה וחניונים במרכז העיר ובמקומות אחרים.

זה מאפשר לנוסעים לראות כמה מושבים זמינים בכל מפלס לפני שהם נכנסים לפארק. זו מערכת ניהול חניה המסייעת לארגונים לשמור על מקומות החניה שלהם.

תוכנת בקרת חניה זו הופכת את ניטור החניה ליעיל יותר, משפרת את יחסי הציבור על ידי הבטחת מבקרים מרוצים יותר ונוסעים יומיים ומשפרת את שירות הלקוחות. אסטרטגיית ניהול חניה זו יושמה והבחנתם בעלייה משמעותית במספר מקומות החניה הזמינים בחניון שלכם.

תוכנת SmartPark היא דרך גמישה ואמינה ביותר לשלוט ולדווח על חניה. מערכת ניהול החניה Skidata משולבת במלואה במערכות הפיזיות ובתוכנות שלהן, הניתנות לקישור בתפעול חיצוני. כמו כל מערכת הדרכת חניה אחרת, היא משולבת לחלוטין ויש לה את כל הפונקציות של מערכת ניטור חניה בזמן אמת.

ניהול חניה מוחלט יבצע סקר מקיף באתר שיעזור לכם להעריך את הנכס שלכם ולזהות את השיטה המתאימה ביותר לבקרת חניה. אם ברצונך לגלות כמה קל ומשתלם להוסיף גישה ניידת למערכת ניהול החניה שלך, אנא צור קשר עם צוות Openpath לקבלת מידע נוסף. אחת התכונות הטובות ביותר שתמצאו במערכת ניהול חניה אוטומטית היא אפשרות המאפשרת למשתמשים לשלם ללא כל טרחה. טופס היתר החניה מעובד על ידי מנהל הפארק, הנקרא גם ParkAdmin, כמו גם כל טפסי ההיתר.