בניית חניונים- חניוני מאיה

בניית חניונים זה דבר הכרחי על מנת למשוך לקוחות לעסקך, בין אם בידיך בניין משרדים, קניון וכו'.
מרבית הצרכנים מעדיפים להגיע למקומות באמצעות רכבם בשל הזמינות והנוחות ולכן הם צריכים מקום חניה.
ידוע כי מקום חניה הבנוי נכון מבחינת המראה, האוורור הניקיון , התחזוקה וכו' ימשוך יותר אנשים לחנות בחניה, וכמובן להגיע לעסק שלך ואף לרצות לחזור אליו.
בניית חניונים מוארים רצוי גם בתאורת לד חסכונית באנרגיה ולא גורמת להתחממות של החניון וצריכת אנרגיה , מאווררים, משולטים כחוק בצבעים זוהרים ובנויים היטב, גורמים לאדם להרגיש מרוצה ומשאיר אצלו חותמת חוויה טובה. דבר זה גורם לאדם לרצות לחזור למקום שוב.
לכן, אין לזלזל בקיומו של החניון, ואף לא בצורך בניהול ותפעול שלו, על מנת לקדם את העסק שלך בצורה מעולה ולהעניק ללקוחותיך חוויה נהדרת.

בניית חניונים:

אנו יודעים כי חניון חם וחנוק אשר כמעט לא מואר זה דבר מעיק, אשר מרתיע אנשים מלחזור לשם בשנית אם הדבר אינו הכרחי ולעתים אף יוצר רושם רע על בית העסק.
רבים לא יודעים עד כמה מלאכת בניית חניונים מורכבת היא. במסגרת הבנייה יש לשים לב לפרטים רבים- אוורור המקום, תאורה, זוויות הרצפה והקירות, 'באמפרים' סימונים צבעים שילוט נכון ,מצלמות אבטחה וכו'.
כל אלו דורשים חשיבה אסטרטגית צופה פני עתיד, אותה אנו בחברת חניוני מאיה בע"מ מבצעים במיומנות  ומקצועיות רבה.
הבנייה המקצועית שלנו תאפשר ללקוחותיך להגיע לעסק שלך ברוגע ובידיעה שרכבם בידיים טובות, בחניה מקצועית ונוחה, ובכך בעצם תוכל לנהל את עסקך ברוגע ולהשיא את הרווחים.

בנייה וניהול החניון שלך:

אנו בחניוני מאיה בעלי ניסיון מקצועי רב של 15 שנים ב- בנייה ,תפעול, תחזוקה , שיפוץ  וניהול חניונים. עבודה זו נעשית בצורה אחראית, מקצועית, והטובה ביותר.
לאחר בניית החניון יש לשמור על תחזוקתו וניהולו, דבר אשר אתה- בעל העסק, לא צריך להטריד את ראשך בו וצריך להיעשות ע"י אנשי מקצוע מיומנים.
אנו, חניוני מאיה- מיומנים בניהול ותחזוקה שוטפים של החניון לאחר בנייתו. מיומנות אמתית ב- בניית חניונים נמדדת לא רק בעת סיום הבנייה אלא בפעולות לאחר מכן.
מלבד הבנייה, אנו אף מיומנים בתפעול מערך אחזקת חניונים מקצועי תוך הענקת שירות אדיב ומקצועי. אנו מפעילים צוותי ניקיון שפועלים שעות בשביל התחזוקה של החניון באופן שמותאם בדיוק למגוון סוגי הריצופים והמשטחים בחניון אנו יודעים כי ריצוף בחניון אינו ריצוף רגיל ודורש תחזוקה מיוחדת .
אנו חניוני מאיה מומחים בבניית חניונים המכילים רצפה מבטון, אפוקסי אספלט וכו', וכן באבזור החניון בצורה הטובה ביותר שתעניק חווית חניה נוחה ביותר.

הדרך הנכונה לעבוד:

כפי שראיתם, בניית חניונים דורשת מלאכת מחשבה רבה ומצריכה יצירתיות ובקיאות מעמיקה, שבזכותן ניתן לנצל באופן הטוב ביותר את השטח הנתון, ולפי הזוויות הנכונות- אלכסון או אופקי.
ישנה דרישה להתאים את החניון לתנועה וחנייה, עבור רכבים גדולים וקטנים כאחד, ע"מ להעניק חוויה מרצה לכל הלקוחות החונים.
כמו כן, בעת ה- בנייה יש לפעול לפי דרישות הנגישות בחוק ולהתחשב בהיבטים שונים כגון מתחם הכניסה והיציאה, הנחיות של הרשויות המעורבות, שינויים אפשריים שיחולו בעתיד, רוחב המסלולים הרכבים הפנימיים ועוד.

אנו בחניוני מאיה מספקים ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר המעניק מענה לכלל ההיבטים, ע"מ להעניק חווית חניה טובה וכך למשוך בשנית את הלקוחות.
בעת ה- בנייה אנו מבצעים במקצועיות: סימון של החניות והדרכים, שילוט, צביעת הקירות והתקרות והתקנת התשתיות הנדרשות, כגון- שילוט דיגיטלי, תאורה, תקשורת, מצלמות אבטחה, כיבוי אש, אזעקות ועוד.
בנוסף לכך ובשביל לבצע את עבודתנו בצורה המקצועית ביותר, אנו משתמשים במגוון מערכות חכמות מתקדמות שמייעלות את ההתנהלות השוטפת של החניון, כדוגמת תאורה חכמה, מערכות בקרה ואוטומציה וכו'.

לכן, אל תהססו, ותבחרו את הטובים ביותר בעבור החניון שלכם, בעבור העסק שלכם ועבורכם, ותתקשרו עכשיו לחניוני מאיה המומחים בישראל ל- בניית חניונים מקצועית ואמינה.

כמובן גם אם תרצו מפעיל לניהול החניון אנו תמיד קשובים בשבילכם .

הטלפון שלנו הוא 03/5610727

דילוג לתוכן